Kdy nakoupit v Lidlu? Zjistěte aktuální otevírací dobu pro váš nákupní plán!

Otevírací Doba Lidl

Vítejte v našem návodu k otevírací době obchodu Lidl! Pokud se chystáte nakupovat u nás, je pro vás důležité vědět, kdy jsme otevřeni. V této části se dozvíte, jak dlouho můžete nakupovat a co musíte mít na paměti při plánování vaší návštěvy.

Otevírací doba obchodu Lidl v České republice

Zde najdete aktuální otevírací dobu obchodů Lidl v České republice. Tyto informace jsou užitečné pro všechny zákazníky, kteří si rádi plánují svůj nákup dopředu a chtějí být jisti, že obchod bude otevřen ve vhodnou dobu.

Podle standardního pracovního řádu má každý obchod Lidl odlišné otevírací hodiny, takže je důležité zkontrolovat časy pro konkrétní obchod před návštěvou. Většinou jsou ale prodejny v provozu od pondělí do neděle a nabízejí široký sortiment potravin, ale i další zboží jako např. drogerii nebo elektrospotřebiče.

V přehledu naleznete specifické informace o tom, kdy se daný obchod otevře a kdy se uzavře. Také může být uvedeno, jestli jsou na určitých svátcích (např. Velikonoce) platné jiné otevírací hodiny.

Tak nezapomeňte zkontrolovat otevírací dobu vašeho nejbližšího obchodu Lidl a planujte svůj nákup s lehkostí!

Otevírací doba obchodu Lidl v ostatních zemích EU

Zde jsou informace o otevírací době obchodů Lidl v ostatních zemích Evropské unie. Náš výzkum ukazuje, že většina obchodů Lidl má podobné otevírací doby jako v České republice. Nicméně, některé země mají poněkud odlišný režim, např. ve Španělsku mohou být obchody otevřené až do pozdního večera, zatímco v Nizozemsku jsou naopak uzavřené celou neděli. Pokud tedy plánujete nákupy v Lidlu při cestování po Evropě, je důležité si ověřit konkrétní otevírací doby pro danou zemi dopředu.

Otevírací doba o svátcích a víkendech

Otevírací doba o svátcích a víkendech v obchodu Lidl

Vítáme vás v našem obchodě Lidl, kde nabízíme široký sortiment zboží za skvělé ceny. V dobách svátků a víkendů se ale může otevírací doba lišit od běžného pracovního týdne. Proto jsme pro vás připravili přehledné informace o tom, jaké jsou naše otevírací hodiny během těchto dnů.

V době velikonočních svátků je náš obchod uzavřen na Velký pátek a na Velikonoční neděli. Ostatní dny jsou otevřeny podle běžného provozu. V den Svátku práce máme také upravenou otevírací dobu, kterou najdete na našich webových stránkách.

Využijte prosím následující tabulku s úplným rozpisem otevírací doby naší prodejny Lidl:

Po-Pá: 7:00 - 20:00

So: 7:00 - 18:00

Ne: Zavřeno

Tuto tabulku si můžete stáhnout i z naší webové stránky či si ji vyfotit pomocí mobilní aplikace Lidl.

Přejeme vám příjemné nakupování a těšíme se na vaši návštěvu v našem obchodě!

Speciální otevírací doby v době vánočních svátků a Silvestra

Pokud hledáte informace o otevírací době obchodu Lidl v době vánočních svátků a Silvestra, máme pro vás připraveny speciální otevírací doby.

Vánoce jsou časem, kdy se budeme radovat s rodinou a blízkými. Proto jsou obchody Lidl v tento čas uzavřeny. V den Štědrého dne (24.12) bude obchod Lidl otevřen do 12:00 hodin. Na druhý svátek vánoční (26.12) bude náš obchod zcela uzavřen.

Na Silvestra budeme otevřeni jako obvykle, ale pouze do 17:00 hodin.

Takže nezapomeňte naši speciální otevírací dobu a nakupujte u nás s klidným svědomím!

Změny otevírací doby v souvislosti s pandemií COVID-19

Změny otevírací doby v souvislosti s pandemií COVID-19

Vážení zákazníci,

v souvislosti s aktuální situací spojenou s pandemií COVID-19 jsme se rozhodli přizpůsobit otevírací dobu našeho obchodu Lidl. Chtěli bychom tak minimalizovat riziko šíření nákazy a zabezpečit bezpečnost nejen pro naše zaměstnance, ale také pro vás, naše milé zákazníky.

Od pondělka do soboty bude náš obchod otevřen od 7:00 hodin ráno do 21:00 hodin večer. V neděli pak bude otevřen od 8:00 hodin ráno do 20:00 hodin večer.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!

Závěr

Po shrnutí všech informací otevírací doby obchodu Lidl můžeme konstatovat, že je velmi přehledná a flexibilní. Pro zákazníky je k dispozici velké množství možností, jak si nakoupit v rámci aktuálně upravených otvíracích hodin. Ať už se jedná o ranní nákup čerstvého pečiva, polední nákup svačinek nebo večerní nákup potřeb pro domácnost, obchod Lidl je připraven na své zákazníky kdykoliv během dne. Pokud tedy hledáte spolehlivou otevírací dobu pro svůj oblíbený supermarket, určitě se neváhejte vydat do obchodu Lidl!

Publikováno: 19. 06. 2023

Kategorie: potraviny

Autor: Pavla Horáková

Tagy: otevírací doba lidl | otevírací doba obchodu lidl