Tesco Letňany: Obchodní řetězec s nejširším výběrem potravin

Tesco Letňany

Historie obchodního řetězce Tesco Letňany

Historie obchodního řetězce Tesco Letňany sahá až do roku 1996, kdy byl otevřen první supermarket v této lokalitě. Postupem času se Tesco Letňany rozrostlo na jedno z největších nákupních center v Praze. V roce 2012 prošlo modernizací a rozšířením sortimentu, aby lépe vyhovovalo potřebám zákazníků. Dnes Tesco Letňany nabízí široký výběr potravin a nepotravinového zboží za konkurenceschopné ceny.

Nabídka potravin v Tesco Letňany

Nabídka potravin v Tesco Letňany je široká a pestrá. Zákazníci zde najdou čerstvé ovoce a zeleninu, mléčné výrobky, maso a uzeniny, pečivo a moučníky. Sortiment je doplněn o množství bio a bezlepkových produktů, aby vyhověl různorodým potřebám zákazníků. K dispozici jsou také exotické druhy ovoce a zahraniční speciality pro ty, kteří hledají něco netradičního. Díky široké nabídce je Tesco Letňany oblíbeným místem pro nákupy potravin v Praze.

Kvalita potravin a certifikace v Tesco Letňany

Kvalita potravin v Tesco Letňany je jedním z hlavních pilířů, na kterých obchodní řetězec staví svou reputaci. Všechny potraviny prodávané v Tesco Letňany jsou pečlivě vybírány a podléhají přísným kontrolám kvality. Společnost spolupracuje s certifikačními organizacemi, jako je například ISO 9001 nebo GlobalGAP, aby zajistila dodržování nejvyšších standardů bezpečnosti a kvality potravin. Díky těmto opatřením mohou zákazníci Tesco Letňany nakupovat s jistotou, že produkty splňují veškeré požadavky na bezpečnost a kvalitu.

Akční nabídky a slevy v Tesco Letňany

V obchodním centru Tesco Letňany mohou zákazníci pravidelně využívat atraktivní akční nabídky a slevy na široký sortiment potravin. Každý týden jsou k dispozici speciální akce na čerstvé ovoce a zeleninu, maso, mléčné výrobky, pečivo a další potraviny. Kromě toho se zde pravidelně konají sezónní akce, například Velikonoční nebo Vánoční slevy. Zákazníci mohou tak ušetřit při nákupu běžných i luxusnějších potravinových produktů.

Služby pro zákazníky v Tesco Letňany

Služby pro zákazníky v Tesco Letňany jsou široce rozvinuté a zaměřené na uspokojení potřeb každého zákazníka. K dispozici je například samoobslužná pokladna pro rychlejší placení nákupu, služba Click & Collect umožňující objednání zboží online a jeho osobní vyzvednutí v obchodě, nebo možnost rezervace termínu nákupu přes internetový portál. Pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí je k dispozici asistence při nákupu či možnost dodání zboží až domů. Zákazníci mohou využít také službu sběru bodů Clubcard, která nabízí různé výhody a slevy při pravidelných nákupech.

Otevírací doba a kontaktní informace pro Tesco Letňany

Otevírací doba Tesco Letňany je velmi flexibilní, což uspokojí potřeby zákazníků. Obchod je otevřen sedm dní v týdnu od 7:00 do 22:00 hodin. V případě svátků nebo změn v provozu je možné se informovat prostřednictvím webových stránek Tesco nebo kontaktováním jejich zákaznické linky na telefonním čísle +420 800 222 555. Pro ty, kteří preferují osobní kontakt, je možné navštívit prodejnu na adrese Veselská 663/1, Praha-Letňany.

Publikováno: 21. 02. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Adriana Hájková

Tagy: tesco letňany | obchodní řetězec