Nejlepší Chutě Londýna: Prozkoumejte Beefeater Gin!

Beefeater Gin

Beefeater Gin je jedním z nejznámějších britských alkoholických nápojů. Tento gin byl poprvé uveden na trh v roce 1863 a vyrobený v destilérii Beefeater v Londýně. Beefeater Gin je jedním z nejúspěšnějších světových ginů, které byly dosud vyrobeny. Tento gin je vyroben z čerstvých i sušených bylin a koření. Speciální aroma a chuť z něj dělá oblíbenou volbu mezi milovníky ginu po celém světě. Beefeater gin je jedním z nejlepších způsobů, jak si užít nápoj z britských zdrojů.

Historie Beefeater Ginu

Beefeater Gin je jedním z nejoblíbenějších alkoholických nápojů na světě. Jeho koření nápoje se datují až do roku 1820, kdy byl vyroben Jamesem Burroughsem. První oficiální záznam o výrobě se datuje do roku 1876, kdy byla založena společnost „James Burrough & Co”. Během následujících let byly použity mnohé unikátní ingredience, aby byl recept „Beefeater Gin“ dokonale vyladěn. Mezi tyto ingredience patřil citron, jalovec, koriandr, anýz a majoránské koření. Dnešní výroba Beefeater Ginu stále používá podobný recept, přičemž se snaží vytvářet nejčistší a nejsilnější gin na trhu. Je oblíbenou značkou mezi milovníky alkoholu po celém světě a je stále hrdým výrobcem originálních ginů.

Složení Beefeater Ginu

Beefeater Gin je britský gin, který je vyráběn v Londýně od roku 1863. Originální recept obsahuje devět vybraných bylinek. Těmi jsou jalovec (Juniperus communis), koriandr (Coriandrum sativum), angelika (Angelica archangelica), citronová kůra (Citrus limon), badyán (Foeniculum vulgare), skořice (Cinnamomum verum), kardamom (Elettaria cardamomum), muškátový oříšek (Myristica fragrans) a černý pepř (Piper nigrum). Výsledná chuť je jedinečná a má komplexní aroma. Je  to nápoj pro všechny milovníky pravých ginů, který poskytuje čistou a jemnou chuť. Kromě toho můžete toto ginu použít pro přípravu nejrůznějších long drinků či koktejlů.

Způsob výroby Beefeater Ginu

Beefeater Gin je jedním z nejstarších ginů vůbec. Výroba tohoto alkoholického nápoje se datuje až do roku 1820, kdy byla továrna postavena v londýnské části Chelsea. Stále se vyrábí v továrně v Chelsea a jeho výroba se skládá z několika kroků. Nejdříve se destilují čtyři základní botanické složky – grapefruity, jalovce, koriandry a anglického pomeranče. Potom se destilace míchá s vodou z londýnského pramenu Thames a je zředěna na 44,4%. Více než desetihodinový proces destilace v šestnáctimetrovém destilačním kotli dává Beefeater Ginu jeho jedinečnou chuť. Po destilaci se Beefeater Gin filtruje a láhve se naplní, etiketují a balí do krabic. Beefeater Gin je jedním z nejtradičnějších ginů vůbec a jeho dlouhotrvající výroba z něj dělá jedinečný nápoj.

Způsoby přípravy Beefeater Ginu

Beefeater Gin je jedním z nejznámějších londýnských ginů, který je oblíbený po celém světě. Je vyrobený z devíti bylin, včetně koriandru, fenyklu a kardamomu. Každý milovník ginu může obdivovat širokou škálu receptů, které mohou být použity pro přípravu. Příprava Beefeater Ginu může být provedena buď nápojem samostatně, nebo může být součástí koktejlů. Existuje několik způsobů, jak připravit Beefeater Gin. První je více klasický způsob, kdy se gin mísí s tonikem a citronovou šťávou. Další možností je přidání naplněného lahve Beefeater Ginu do směsi ledu, jablka a citronové šťávy. Poslední způsob je příprava slavného koktejlu Martini, který je mícháním dvou částí Beefeater Ginu, jedné části vermuth a jedné části citronové šťávy. Beefeater Gin lze také použít v dalších receptech, jako je Negroni nebo Tom Collins.

Beefeater Gin je vynikající alkoholický nápoj, který si získal obrovskou popularitu po celém světě. Skládá se z destilovaného bílého jemného a červeného, které je mícháno s kořením, aby se dosáhlo jeho vysoké kvality. Tento vynikající, unikátní a chutný gin se vyrábí už více než sto let a čím dál oblíbenější. Je to ideální kombinace tradičního a moderního, když svůj vzhled a charakter nikdy nepřestává překvapit. Tento nápoj je zkrátka třeba ochutnat. Posledním slovem je - zkuste Beefeater Gin a užijte si jeho unikátní chuť!

Publikováno: 12. 03. 2023

Kategorie: potraviny

Autor: Lenka Vlčková

Tagy: beefeater gin | alkoholický nápoj