Kaufland Plzeň Bory: Obchodní řetězec s širokým sortimentem potravin

Kaufland Plzeň Bory

Historie a vznik obchodního řetězce Kaufland.

Obchodní řetězec Kaufland byl založen v roce 1984 v Německu a postupně se rozšířil do dalších zemí Evropy, včetně České republiky. První prodejna Kaufland v ČR byla otevřena v roce 1998. Firma se zaměřuje na prodej potravin, nápojů, ale i spotřebního zboží a nabízí široký sortiment produktů za přijatelné ceny. Kaufland je známý svou kvalitou, spolehlivostí a dlouholetou tradicí ve svém oboru, což ho činí oblíbenou volbou pro mnoho zákazníků po celé Evropě.

Sortiment potravin a služeb dostupných v prodejně Kaufland Plzeň Bory.

Kaufland Plzeň Bory nabízí široký sortiment potravin a dalších produktů pro každodenní nákupy. V prodejně najdete čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo z vlastní pekárny, maso a uzeniny ze řeznictví, mléčné výrobky, konzervované potraviny, nealkoholické i alkoholické nápoje. K dispozici jsou také drogistické produkty, domácí chemie, ale i spotřební zboží pro domácnost. Pro zákazníky je k dispozici možnost využití samoobslužných pokladen a parkování před prodejnou.

Informace o provozní době a adresě prodejny.

Kaufland Plzeň Bory je otevřený každý den od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 20:00. Adresa prodejny je Kaufland Plzeň Bory, U Borského parku 5, 301 00 Plzeň. Prodejna se nachází v obchodním centru Borská pole, což je snadno dostupné místo jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Pro zákazníky jsou k dispozici parkovací místa přímo u prodejny.

Akční nabídky a slevy pro zákazníky v Kaufland Plzeň Bory.

Kaufland Plzeň Bory pravidelně přináší svým zákazníkům atraktivní akční nabídky a slevy na široký sortiment potravin a spotřebního zboží. V rámci pravidelných akcí si zákazníci mohou užít například slevy na čerstvé ovoce a zeleninu, masné výrobky nebo pečivo. Kromě toho se v prodejně často konají speciální akce jako například "Slevový týden" nebo "Nakupujte více, platíte méně". Díky těmto nabídkám si zákazníci mohou užít kvalitní produkty za výhodné ceny a nakoupit vše potřebné pro své domácnosti.

Recenze zákazníků a jejich zkušenosti s nákupy v tomto obchodě.

Zákazníci projevují pozitivní zkušenosti s návštěvami Kauflandu Plzeň Bory. Oceňují široký sortiment potravin a dalších výrobků, které jsou k dispozici za přijatelné ceny. Vyzdvihují také čistotu prodejny, přehledné uspořádání zboží a ochotu personálu. Zákazníci si cení akčních nabídek a slev, které pravidelně obchod poskytuje. Celkově je obchod hodnocen jako příjemné místo pro nákupy s vstřícným personálem a kvalitními produkty.

Publikováno: 26. 02. 2024

Kategorie: potraviny

Autor: Januška Václavík

Tagy: kaufland plzeň bory | obchodní řetězec