Zažijte chuťový zážitek na akci věnované pivu Radegast 12

Radegast 12 Akce

"Vítejte na akci Radegast 12 - poznejte tajemství výroby jedinečného piva!"

Historie piva Radegast 12

Historie piva Radegast 12 sahá až do roku 1969, kdy bylo poprvé uvařeno v pivovaru v Nošovicích. Tento speciální ležák s obsahem alkoholu 5 % se později stal jedním z nejoblíbenějších piv v České republice. Pod názvem Radegast 12 se skrývají také různé kultovní události, na kterých si lidé mohou vychutnat tento osvěžující nápoj. Na akci Radegast 12 se setkáte s mnoha fanoušky piva a budete mít příležitost ochutnat nejrůznější druhy tohoto populárního piva. Přijďte zjistit více o historii piva Radegast 12 a užijte si skvělou atmosféru na této zajímavé akci!

Popis akce Radegast 12

Popis akce Radegast 12:

Přijďte se s námi připojit k této nezapomenutelné slavnosti věnované jednomu z nejoblíbenějších piv - Radegast 12! Tato akce je určena pro všechny nadšence piva, kteří si chtějí užít skvělou atmosféru a ochutnat jedinečné chutě tohoto lahodného piva.

Budeme mít celý den plný aktivit, včetně soutěží o ceny, degustací piva a dalších zábavných aktivit. Navštivte naše stánky, kde budete moci ochutnat různé druhy piva Radegast 12 od našich nejlepších pivovarů.

Nezmeškejte tuto příležitost prozkoumat svůj oblíbený druh piva a být součástí této skvělé akce!

Program akce

Program akce:

Připravili jsme pestrý program plný zábavy, ochutnávek a soutěží spojených s pivem Radegast 12. Těšit se můžete na různé workshopy, degustační stoly s nejnovějšími pivními přívlastky a samozřejmě i soutěže o ty nejlepší recepty s tímto pivem. Navíc vás čekají ukázky tradičního řemesla a muzikální produkce od špičkových hudebních interpretů. Přijďte si užít skvělou atmosféru plnou piva a zábavy!

Degustace piva Radegast 12

"Připojte se k nám na nezapomenutelnou Degustaci piva Radegast 12! Zkuste jedinečné osvěžující pivo plné chuti a aromatu, které si zamilovali milovníci piva po celém světě. Zjistěte, co dělá toto pivo tak speciálním, a objevte tajemství jeho výroby. Přijďte ochutnat s námi a zažijte nezapomenutelnou akci věnovanou tomuto skvělému pivu."

Kulturní program

Kulturní program na akci Radegast 12 je plný zajímavých aktivit!

Prodej suvenýrů a piva Radegast 12

Vyzkoušejte si náš výběr suvenýrů a ochutnejte skvělé pivo Radegast 12 na naší akci! Rádi Vás přivítáme a pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší suvenýry jako dokonalé památky z Vaší návštěvy. A co se týče piva, určitě si pochutnáte na jeho plném, sladovém chuti, kterou ocení každý skutečný pivní znalec. Přijďte navštívit naši akci "Radegast 12" a užijte si skvělý den plný zábavy!

Informace o vstupném a omezeních akce

Pokud se chystáte na akci Radegast 12, je důležité mít informace o vstupném a omezeních této události. Naštěstí jsou tyto podrobnosti k dispozici. Vstupné bude stanoveno na sumu X korun, které budete muset zaplatit při vstupu na akci. I přestože je tato akce otevřená pro veřejnost, jsou zde některá omezení. Musíte být starší 18 let a předložit platný doklad totožnosti k ověření vašeho věku. Dále platí zákaz přinášet alkoholické nápoje ze zahraničí nebo jakékoli jiné předměty, které by mohly ohrozit bezpečnost ostatních účastníků akce. Tyto omezení jsou stanovena kvůli vaší bezpečnosti a bezpečnosti ostatních osob na této akci. Prosím, dodržujte je a užijte si opravdu skvělou akci!

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Při závěru akce Radegast 12 bychom rádi poděkovali všem návštěvníkům za účast. Doufáme, že jste si užili skvělou atmosféru a nezapomenutelné chvilky plné dobrého piva.

Rádi bychom vás také upozornili na další akce spojené s pivem Radegast, které se budou konat v blízké budoucnosti. Věříme, že se opět setkáme a společně si užijeme další skvělé okamžiky.

Doporučujeme také navštívit místní restaurace a hospody, které nabízejí široký sortiment tohoto vynikajícího piva. Přejeme příjemný čas strávený s Radegastem a těšíme se na brzkou shledanou!

Kontaktní informace a odkazy na další zdroje

Kontaktní informace a odkazy na další zdroje pro akci Radegast 12:

Zde najdete všechny potřebné informace, abyste se mohli účastnit této skvělé akce věnované pivu Radegast 12. Pokud si potřebujete ověřit nějakou informaci, nebojte se nás kontaktovat:

- E-mail: info@radegast12akce.cz

- Telefonní číslo: +420 123 456 789

Kromě toho jsou pro vaši pohodlnost k dispozici další užitečné odkazy:

- Oficiální webová stránka: www.radegast12akce.cz

- Facebooková stránka: www.facebook.com/radegast12akce

Tuto akci byste neměli minout, takže neváhejte a získejte všechny nezbytné informace!

Publikováno: 06. 06. 2023

Kategorie: gastronomie

Autor: Nikola Hájová

Tagy: radegast 12 akce | akce věnovaná pivu radegast 12