Zažijte chuťovou extázi s nevšedními hranolkami v restauraci Fancy Fries v Praze!

Fancy Fries

Úvod do restaurace "Fancy Fries"

Vítejte v restauraci "Fancy Fries"! Jsme nová restaurace v Praze, která se specializuje na hranolky. Podíváte-li se na náš jídelní lístek, uvidíte, že nabízíme širokou škálu přísad, od klasických až po ty nejoriginálnější. Naše hranolky jsou pečené na místě a pro každého hosta jsou připraveny přesně podle jeho přání. Můžete si vybrat z různých druhů dipů a ochucení - od klasického kečupu po avokádový dip s čerstvou limetkou.

Nabízíme také různé druhy nápojů - od osvěžujících limonád po smetanové milkshaky. Pokud máte rádi sladkosti, určitě nevynechejte naše přední dezerty - belgické wafle zapečené s marshmallow a Čokoládový fondue pro dva.

Už máme spoustu spokojených zákazníků a těšíme se, že i Vás brzy uvítáme u nás v restauraci "Fancy Fries".

Historie a filozofie restaurace

Historie a filozofie restaurace Fancy Fries

Restaurace Fancy Fries je jedinečným konceptem v gastronomickém světě Prahy. Specializujeme se na hranolky, které jsou pro nás nejen chutí, ale i filozofií.

Naše historie sahá až do roku 2015, kdy jsme začali s dodávkami originálních hranolků do restaurací a barů. Brzy jsme si však uvědomili, že naše hranolky by mohly být samostatnou restaurací. A tak se narodila restaurace Fancy Fries.

Filozofií naší restaurace je kreativita a inovativnost. Vytváření nových receptů a kombinací s různými ingrediencemi, které nejdou jenom dobře k hranolkám, ale i navzájem skvěle fungují. Důležitost přikládáme také čerstvosti surovin a originalitě prezentace.

Přijďte ochutnat naše originální hranolky v přátelském prostředí a užijte si zážitek plný chuti a radosti!

Nabídka jídel

Nabídka jídel v restauraci Fancy Fries je plná lahodných pochoutek pro milovníky hranolků! Naše menu obsahuje široký výběr různých druhů hranolků - klasické, kořeněné, sýrové a mnoho dalších. Kromě toho, nabízíme také různé přílohy jako jsou čerstvé saláty a omáčky, které skvěle doplňují naše hranolky. Přijďte ochutnat naše vynikající jídla a nechte se unést chuťovým zážitkem!

Hranolky - specialita restaurace

Hranolky - specialita restaurace

Pokud máte rádi klasické hranolky, ale chcete je ochutnat v novém, zajímavém provedení, navštivte nás v restauraci Fancy Fries! Specializujeme se na přípravu této lahodné pochoutky a nabízíme Vám řadu nevšedních variant. Od základních hranolků s různými kořenícími směsmi a omáčkami, až po netradiční verze s trhaným masem, sýrem nebo zeleninou. Přijďte si užít skvělé jídlo v jedinečném prostředí naší restaurace v centru Prahy.

Rozmanitost hranolků a přílohy

Vstupte do světa nekonečné rozmanitosti hranolků a příloh v naší úchvatné restauraci Fancy Fries! Rozmanitost chutí a textur se snoubí v jedinečných kombinacích, které vás nadchnou a potěší. Od klasických hranolků s pikantní dipem, po lahodné kombinace s exotickými kořením, u nás najdete ty nejvýraznější příchutě. Ať už preferujete sladké, slané nebo smetanové příchutě, nabízíme širokou škálu možností pro každého gurmána. Navštivte nás dnes a objevte nový level chuťových zážitků!

Nápojový lístek

Pro milovníky dobrých hranolků a osvěžujících nápojů máme připravený bohatý nápojový lístek. V naší restauraci v Praze si můžete vybrat z široké nabídky nealkoholických i alkoholických nápojů, koktejlů a piv. Ať už si dáte k oblíbeným hranolkám klasickou limonádu, sklenku vína, nebo osvěžující mojito, garantujeme, že si u nás přijdete na své. Přijďte ochutnat naše lahodné nápoje!

Interiér a atmosféra restaurace

Interiér a atmosféra restaurace jsou klíčové prvky, které přispívají k celkovému zážitku návštěvy. V restauraci Fancy Fries v Praze máte možnost vychutnat si nejen skvělé hranolky, ale také jedinečnou a moderní atmosféru. Interiér je elegantní a vkusný, s využitím přírodních materiálů, které dodávají restauraci přirozenou atmosféru. Kombinací svých dekorativních prvků a propracovaných detailů se Fancy Fries stala nejen místem pro lahodné jídlo, ale i pro nezapomenutelný zážitek.

Služby a zákaznický servis

Služby a zákaznický servis jsou pro nás v restauraci Fancy Fries naprosto klíčové. Snažíme se totiž poskytnout našim hostům nejen vynikající chuťový zážitek, ale také skvělý zážitek celkově. Naše přátelská obsluha je vždy ochotná pomoci s výběrem jídla, poskytnout doporučení či odpovědět na jakékoli dotazy. Pokud máte speciální požadavky ohledně vaší objednávky, rádi splníme vaše přání a přizpůsobíme si ji podle vašich potřeb. Baví nás tvořit smysluplné zákaznické zkušenosti a těšíme se na to, jak můžeme být pro vás užiteční.

Reference a recenze

Reference a recenze pro restauraci Fancy Fries v Praze

Naše restaurace Fancy Fries se specializuje na hranolky, které jsou připravovány z čerstvých brambor a podávány s různými omáčkami. Již mnoho spokojených zákazníků nám poskytlo pozitivní reference a recenze.

"Byl jsem u Fancy Fries již několikrát a vždycky jsem byl nadšený jejich hranolkami. Ty jsou prostě dokonalé - křupavé zvenčí a měkké uvnitř. A kromě toho mají skvělé omáčky!" řekl Václav, jeden z našich pravidelných zákazníků.

Další návštěvnice Jana sdílela: "Jestliže chcete ochutnat nejlepší hranolky v Praze, musíte navštívit Fancy Fries! Mají široký výběr různých druhů omáček a skvělou atmosféru."

Také se můžete podívat na naše recenze na sociálních sítích jako je Facebook nebo TripAdvisor. Naše tým pracuje velmi tvrdě každý den, abychom zajistili vaši spokojenost s našimi pokrmy i službami.

Zajímají Vás další informace o naší restauraci? Navštivte nás! Těšíme se na Váš příchod.

Kontakt a otevírací doba

Kontakt a otevírací doba

Rádi byste navštívili naši restauraci Fancy Fries v Praze a ochutnali naše jedinečné hranolky? Nebo potřebujete nějaké informace ohledně našeho menu či rezervace stolu? Nebojte se nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme!

Adresa: Národní 123/30, Nové Město, 110 00 Praha 1

Telefon: +420 123 456 789

E-mail: info@fancyfries.cz

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 11:00 - 22:00

Sobota: 12:00 - 22:00

Neděle: zavřeno

Těšíme se na vaši návštěvu!