Pragos - restaurace, která vám přinese chuť Prahy

Pragos

Úvod do restaurace Pragos

Pokud hledáte skvělé místo k posezení s přáteli nebo rodinou, restaurace Pragos je tu pro vás. Náš podnik nabízí širokou škálu jídel a nápojů, které uspokojí každého gurmána. Navíc si u nás můžete užít skvělou atmosféru a vstřícný personál, kteří vám rádi poradí s výběrem jídla i pití. Takže pokud hledáte dokonalý způsob, jak si užít gastronomické zážitky v Praze, přijďte navštívit restauraci Pragos!

Historie a vznik restaurace

Historie a vznik restaurace Pragos

Restaurace Pragos patří k nejvýznamnějším gastronomickým podnikům v centru Prahy. Vznikla v roce 2002 a její historie se od té doby prolíná s mnoha významnými událostmi.

První nápad na založení restaurace Pragos se objevil u skupiny nadšenců, kteří chtěli přinést něco nového do gastronomické scény města. Brzy poté se začaly hledat vhodné prostory, které by dokázaly pojme tuto jedinečnou restauraci.

Po mnoha úspěšných jednáních byl nakonec vybrán prostor v centru Prahy, který nabízel nejenom dostatek prostoru pro restauraci samotnou, ale také krásné historické obklady, dřevěné trámy a velkorysou okenní vitráž. Tyto prvky se pak staly nedílnou součástí designu a atmosféry celého podniku.

Své první hosty přivítala restaurace Pragos na jaře roku 2002. Od té doby si získala nemalou popularitu mezi domácím i zahraničním publikem. Dnes patří mezi nejoblíbenější místa pro setkání s přáteli i rodinné oslavy.

Vysoká kvalita jídla, přátelská atmosféra a jedinečný design – to jsou hlavní atributy, které dělají z restaurace Pragos tak výjimečné místo. Ať už se sem rozhodnete zajít na rychlý oběd nebo romantickou večeři, vždy si odnesete nezapomenutelný zážitek.

Design interiéru a atmosféra

Design interiéru a atmosféra

V restauraci Prague se můžete těšit na nejen vynikající gastronomický zážitek, ale také na dokonale navržený interiér, který vytváří unikátní atmosféru. Prostor je plně propojen s historickou Prahou a jejími krásami, přičemž moderní prvky dodávají restauraci sofistikovanost a nadčasovost. Každý detail byl pečlivě promyšlen, aby se hosté cítili pohodlně a relaxovaně během svého pobytu. Přijďte si užít skvělou kuchyni v prostředí plném inspirace.

Menu a speciality restaurace "Pragos"

Pokud hledáte dokonalé místo pro skvělou gastronomickou zkušenost, v naší restauraci "Pragos" jste na správném místě! Nabízíme vám široký výběr jídel inspirovaných tradiční českou kuchyní s moderním nádechem. Naše menu se pravidelně obměňuje podle sezónních surovin, abychom vám mohli nabídnout ty nejčerstvější chutě.

Nezapomeňte si také vyzkoušet naše speciality, jako jsou například hovězí guláš s knedlíky, křehká kachna s červeným zelím a bramborovými noky nebo domácí smažený sýr s brusinkovým dipem. Naše nabídka také zahrnuje vegetariánské a bezlepkové varianty pro ty, kteří dodržují speciální dietu.

Navštivte nás a ochutnejte tu nejlepší českou kuchyni, kterou Praha může nabídnout!

Vína a nápoje k jídlu

Vína a nápoje jsou nedílnou součástí gastronomie a kvalitního jídla. V restauraci Pragos se můžete těšit na širokou nabídku vín, které dokonale doplní chuťové zážitky z našich pokrmů. Kromě tradičních více než sto let starých českých vinařských oblastí si u nás můžete pochutnat také na exkluzivních zahraničních vínech. Navíc máme pro vás připravené i různorodé nápoje, jako jsou aperitivy, digestivy či koktejly, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější.

Osobnosti za restaurací Pragos

Osobnosti za restaurací Pragos

Restaurace Pragos není pouze místem, kde se podávají lahodné pokrmy. Je to také místo plné fascinujících a zajímavých osobností, které restauraci dělají unikátní.

Od majitelů restaurace, kteří s láskou pečují o každý detail, až po šéfkuchaře, kteří s nadšením pracují na nových menu a experimentují s různými chutěmi.

Ale nejsou to jen zaměstnanci, kteří tvoří osobnosti za Pragosem. Jsou to také hosté, kteří sem chodí kvůli jedinečné atmosféře a vynikajícím jídlům. Každý z nich má svůj příběh a každý z nich přispívá k tomu, že restaurace Pragos je tím, čím je.

Jste jednou z těchto osobností? Přijďte do Pragose a podělte se o svůj příběh s námi!

Akce a kulturní program

Akce a kulturní program v Restauraci Pragos

Užijte si nevšední zážitky a prožijte naše restaurační prostředí naplno s akcemi plnými zábavy a kulturními aktivitami. Nabízíme Vám široké spektrum akcí, jako jsou hudební vystoupení, divadelní představení, vernisáže a mnoho dalšího.

Nenechte si ujít to nejlepší z kultury a gastronomie a navštivte nás v Restauraci Pragos. Sledujte pravidelně naše webové stránky nebo se připojte k nám na sociálních sítích, abyste byli vždy v obraze o nadcházejícím programu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Recenze a hodnocení zákazníků

Recenze a hodnocení zákazníků jsou důležitým prvkem v gastronomickém průmyslu a v oblasti restaurací. V právě otevřené restauraci Pragos si zakladatelé klade za cíl poskytovat nejen kvalitní jídlo, ale také dobrý zážitek pro každého hosta. Přečtěte si názory naše spokojených zákazníků a přesvědčte se o tom, že Pragos je tím pravým místem pro vaši další gastronomickou zkušenost.

Kontakt a rezervace

Kontaktujte nás a rezervujte si stůl v restauraci Pragos.

Závěr a doporučení pro návštěvu

Závěr a doporučení pro návštěvu Pragos:

Pokud hledáte skvělou restauraci s autentickou českou kuchyní, určitě si nenechte ujít Pragos. Tato restaurace nabízí nejen lahodné jídlo, ale i útulnou atmosféru a profesionální obsluhu. Doporučujeme vyzkoušet jejich tradiční knedlíky se švestkovou omáčkou nebo jejich chutné vepřové koleno. A při objednání nezapomeňte ochutnat jejich vynikající pivo! Celkově je Pragos skvělým místem pro romantickou večeři ve dvou či rodinný oběd pro celé družstvo. Určitě by neměla chybět na seznamu vašich oblíbených restaurací v Praze!

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: gastronomie

Autor: Pavla Horáková

Tagy: pragos | restaurace