Bistro Bastardo: Kulinářská perla Prahy, kterou musíte ochutnat!

Bistro Bastardo

Vítejte v bistro bastardo - místě, kde se snoubí tradice s moderním pojetím gastronomie. Nacházíme se v samém srdci Prahy a rádi Vás přivítáme svými chutnými pokrmy a přátelskou atmosférou. Pokud hledáte ideální místo na obědovou pauzu, romantickou večeři či společenské setkání s přáteli, neváhejte nás navštívit. Jsme tu pro Vás každý den od rána do večera!

Koncept bistra Bastardo

Koncept bistra Bastardo je spojením moderní kuchyně a tradičních receptů, které vytvářejí jedinečné chutě a zážitky. Restaurace se nachází v srdci Prahy a nabízí svým hostům příjemnou atmosféru s prostornými interiéry a venkovní terasou. Každé jídlo je pečlivě připraveno ze sezónních surovin a doplněno o výběr nejlepších vín, které dokonale ladí s vaším jídlem. Užijte si nezapomenutelnou chuťovou cestu v bistru Bastardo.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra jsou klíčové prvky, které dělají z Bistra Bastardo nejen další restauraci v Praze, ale jedinečný prostor, kde se můžete odpojit od ruchu města. Náš interiér je moderní a elegantní s jemnými narážkami na historickou Prahu, v kombinaci s tím přinášíme unikátní atmosféru, kterou si zamilujete. Ať už hledáte klidné místo pro pracovní schůzku nebo chcete strávit romantický večer ve dvou, v Bistru Bastardo najdete ideální prostor pro každou příležitost.

Nabídka jídel a nápojů

"Nabídka jídel a nápojů v bistru bastardo v Praze" - vychutnejte si širokou škálu exkluzivních jídel a nápojů, které jsou připravovány s láskou a kreativitou našimi profesionálními kuchaři. Od tradičních českých pokrmů po moderní mezinárodní speciality, nabízíme jedinečný gastronomický zážitek pro každého. Dopřejte si naše lahodné dezerty a osvěžující nápoje v útulné atmosféře bistra bastardo."

Kvalita surovin a zpracování jídel

Kvalita surovin a zpracování jídel v Bistru Bastardo

V našem bistru si zakládáme na tom, co servírujeme na vaše talíře. Proto pečlivě volíme suroviny od prověřených dodavatelů a pravidelně sledujeme jejich kvalitu. Naše šéfkuchaře neustále motivujeme k tomu, aby každé jídlo bylo připraveno s maximálním nasazením a umem.

Věříme, že právě díky pečlivému výběru surovin a preciznímu zpracování můžeme nabídnout jedinečný gastronomický zážitek. Navštivte nás a ochutnejte chuť prvotřídních surovin v Bistru Bastardo!

Ceny a porovnání s konkurencí

Ceny a porovnání s konkurencí jsou důležité faktory při rozhodování, kde si v Praze zajít na dobré jídlo. V bistro bastardo se můžete těšit na skvělé ceny a porovnat je s ostatními podniky v okolí. U nás najdete nejen chutné jídlo, ale i přívětivou atmosféru a kvalitní obsluhu. Navštivte nás a uvidíte sami, proč jsme jedni z nejoblíbenějších bister v Praze!

Služby a personál

Ve bistro bastardo vám nabízíme širokou škálu služeb a personálu, který je tu, aby vaši návštěvu co nejvíce zpříjemnil. Naše restaurace nabízí nejenom skvělou kvalitu jídla a pití, ale také přátelský personál, který vám rád poradí s výběrem pokrmů či nápojů. Navíc jsou naše služby k dispozici jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny a speciální akce. Přijďte se přesvědčit sami!

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte moderní a stylové místo k posezení, ochutnání vynikající kávy nebo drobných pochoutek, nemůžete se minout s Bistro Bastardo. Tento ráj pro gurmány nabízí jedinečnou kombinaci tradičních českých jídel s moderním přístupem a svěžím designem.

Kromě výborného jídla a pití, nabízí toto bistro také skvělou atmosféru a přátelský personál, kteří vám pomohou s výběrem jídla nebo poradí s nejlepšími místy k navštívání v Praze.

Aby vaše návštěva byla co nejpříjemnější, doporučujeme si rezervovat místo dopředu, zejména pokud chcete navštívit bistro během víkendu. Ať už plánujete snídani na úsvitu, odpolední kávu nebo večeři na konci dne, Bistro Bastardo je tou správnou volbou pro milovníky dobrého jídla a přátelské atmosféry.

Kontaktní informace a otevírací doba

Kontaktní informace a otevírací doba pro bistro Bastardo v Praze:

Adresa: Vodičkova 791/41, 110 00 Nové Město

Telefon: +420 222 331 166

E-mail: info@bastardo.cz

Otevírací doba:

Pondělí - pátek: 8:00 - 22:00

Sobota - neděle: 9:00 - 22:00

Těšíme se na vaši návštěvu!

Publikováno: 27. 04. 2023

Kategorie: jídlo

Autor: Nikola Hájová

Tagy: bistro bastardo | bistro v praze