U Habakuka: Kulinářský zážitek plný tradice a lahodných chutí

U Habakuka

"Vítejte v restauraci u habakuka - příjemné místo pro dobré jídlo a společnost."

Historie restaurace U Habákuka

Historie restaurace U Habákuka sahá až do roku 1922, kdy byla založena jako malá hospoda s regionálními specialitami. V průběhu let se však rychle rozrostla v populární restauraci pro místní obyvatele i turisty.

Během druhé světové války byla restaurace U Habákuka uzavřena a následně zabrána Německou armádou. Po skončení války se podařilo obnovit provoz a dnes je tato restaurace jednou z nejvyhledávanějších v této oblasti.

Dlouholetá historie přináší do tohoto místa neodolatelný kouzlo a atmosféru, kterou ocení každý návštěvník.

Kuchyně a nabídka jídel

Vítejte v restauraci "U Habakuka"! Naše kuchyně Vám nabízí širokou škálu jídel, které potěší každého gurmána. Nabídka našeho menu se pravidelně obměňuje, abychom Vám zajistili vždy čerstvé a kvalitní ingredience. Pokud preferujete tradiční českou kuchyni, nebo máte chuť na exotické speciality, u nás si určitě přijdete na své. Nezapomeňte si vychutnat i naše dezerty a zákusky ze špičkových surovin. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nápojový lístek

Nápojový lístek - Oblíbené nápoje v restauraci "u habakuka"

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra jsou klíčové prvky, které dělají z restaurace "u Habakuka" nezapomenutelný zážitek. Při vstupu do našeho podniku vás uvítá moderní a přátelské prostředí s elegantním nábytkem a doplňky, které dokonale odrážejí styl celého podniku. V interiéru naše restaurace nabízí pohodlná sedadla pro vaše pohodlí a relaxaci.

Atmosféra je také důležitou součástí našeho konceptu. Naše restaurace se pyšní romantickou, ale současně přátelskou atmosférou bez ohledu na to, zda se jedná o relaxační večeři s partnerem či společenskou událost se skupinou přátel. Náš tým profesionálních zaměstnanců vám zajistí tu správnou atmosféru, která dodává naší restauraci kouzlo a umocňuje chvíle strávené u stolu.

Věřte nám - interiér a atmosféra jsou jen začátek z celkového dojmu ze stravování u nás. Přijďte ochutnat nejlepší gastronomické speciality v regionu společně s perfektním servisem a uvidíte sami, jaké to je navštívit opravdovou restauraci plnou emocí a pokrmů bohatých na chuťové zážitky.

Služby pro hosty

Služby pro hosty v restauraci U Habakuka

V naší restauraci se snažíme nejenom o chutné jídlo, ale také o příjemný zážitek pro každého hosta. Proto jsme připravili širokou škálu služeb, které Vám pomohou užít si večer plný pohody a rozkoše ze skvělého jídla a pití.

Naši ochotní číšníci Vám rádi pomohou vybrat správné víno k jídlu nebo poradí s kombinacemi pokrmů. Pokud máte speciální požadavky ohledně stravy (např. vegetariánská či bezlepková dieta apod.), stačí nás informovat a my se postaráme o to, aby i Vaše chuťové pohárky byly uspokojeny.

Pro ty z Vás, kteří si chtějí uchovat vzpomínku na svůj večer u nás, máme připraveno i fotografování na památku. A pokud byste měli zájem o organizaci soukromé akce (např. oslavy narozenin, firemní večírky apod.), rádi Vám poradíme a pomůžeme s veškerými aranžmá.

Takže pokud toužíte po dokonalém gastronomickém zážitku, neváhejte a navštivte nás v restauraci U Habakuka. Služby pro hosty jsou u nás na prvním místě!

Zajímavosti a kuriozity

Zajímavosti a kuriozity u Habakuka

Když se řekne restaurace Habakuk, mnoho lidí si hned představí skvělou gastronomii, ale věděli jste o těchto zajímavostech?

- Restaurace se nachází v budově bývalého pivovaru v Praze 6.

- Název "Habakuk" pochází z biblické postavy proroka Habakuka.

- V roce 2014 zde bylo natáčeno několik scén filmu Čtyři slunce.

- V interiéru restaurace najdete nejen moderní prvky, ale také unikátní kusy starožitného nábytku.

- Kromě tradiční české kuchyně nabízí Habakuk také exotická jídla a neobvyklé kombinace chutí.

A to jsou jen některé z zajímavostí této restaurace! Přijďte se sami přesvědčit a objevovat další kulturní perly.

Názory zákazníků

"U Habakuka: Názory zákazníků o gastronomickém zážitku v naší restauraci"

Závěr - U Habakuka: jedinečná restaurace s nezapomenutelnou atmosférou a výborným jídlem.

Publikováno: 26. 06. 2023

Kategorie: gastronomie

Autor: Nikola Hájová

Tagy: u habakuka | restaurace