Ochutnejte lahodné vstupy do světa gastronomie v restauraci Entree v Olomouci

Entree Olomouc

Úvod do restaurace Entree Olomouc

Vítejte v restauraci Entree Olomouc! Pokud hledáte jedinečný zážitek pro vaše chuťové buňky a prožitky, jste na správném místě. Naše restaurace je oázou chuti s neuvěřitelnou atmosférou, která vás okouzlí již při prvním pohledu. Od exkluzivního jídelního lístku po prvotřídní obsluhu, máme zde všechno, co si může gost pochutnat.

Ať už si vyberete něco z naší široké nabídky menu, či rozpoznatelných dezertů, každé jídlo je připravováno ze špičkových surovin a s láskou k detailu. Kromě toho se pyšníme také skvělým vínem a obdivuhodným koktejlovým menu.

Nechte se unést naší atmosférou a pozvání do světa lahodné gastronomie. Vstupte do restaurace Entree Olomouc a zažijte nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Historie a koncept restaurace

Restaurace Entree Olomouc se pyšní bohatou historií sahající až do 19. století, kdy v těchto prostorách sídlila oblíbená kavárna. V roce 2021 prošla restaurace kompletní rekonstrukcí a vstoupila do nové éry gastronomie.

Koncept restaurace

Naším cílem je propojit tradiční olomoucké recepty s moderním přístupem k vaření. Používáme sezónní suroviny od lokálních dodavatelů, abychom zaručili tu nejvyšší kvalitu. Snoubíme staré s novým a vytváříme tak jedinečnou atmosféru.

Večerní drinky

Večer si u nás můžete vybrat z široké nabídky nápojů, včetně více než padesáti druhů rumu a whiskey, a ochutnat koktejly inspirované olomouckými legendami.

Historické prostory

Zajímá vás historie? Posaďte se do našeho romantického sklepení s dochovanými kamennými detaily z období baroka.

Navštivte restauraci Entree Olomouc a užijte si lahůdky olomoucké kuchyně v moderním pojetí.

Interiér a atmosféra

Interiér a atmosféra jsou klíčové prvky, které dělají z restaurace Entree Olomouc jedinečné místo k návštěvě. Moderní a elegantní design interiéru spolu s přívětivým personálem vytvářejí přátelskou a relaxační atmosféru pro hosty. Vychutnejte si chutné jídlo ve stylovém prostředí, kde se setkávají tradiční prvky s trendy moderního designu. Naše restaurace je ideálním místem pro neformální setkání s přáteli, rodinné oslavy nebo romantickou večeři v páru.

Jídlo a nápoje v nabídce

Jídlo a nápoje v nabídce restaurace Entree Olomouc

Připravili jsme pro Vás široký výběr chutných jídel a osvěžujících nápojů. Naše kuchyň je založena na tradičních receptech s moderním nádechem, které potěší i nejnáročnější chuťové buňky.

Nabízíme denní menu, které se každý den mění a zahrnuje teplý i studený bufet, polévky, hlavní jídla a dezerty. Kromě toho máme stálou nabídku různých specialit, ze kterých si vybere opravdu každý.

K obědu nebo večeři Vám rádi doporučíme kvalitní vína z domácích i zahraničních vinic, piva z malých pivovarů nebo třeba oblíbené koktejly.

Tak neváhejte a navštivte nás, budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Speciality a oblíbená jídla

Pokud hledáte skvělou restauraci v Olomouci, máme pro vás tu správnou volbu. Entree Olomouc nabízí mimořádné speciality a oblíbená jídla, která si zamilujete na první ochutnání. Naše menu je plné kulinářských lahůdek, které jsou připravovány pouze ze čerstvých surovin a s láskou od našich špičkových kuchařů. Vyberte si z našeho širokého sortimentu delikates a nechte se unést vynikajícími chutěmi.

Vinařská karta a další nápoje

Vítáme vás v restauraci Entree Olomouc! Kromě naší široké nabídky lahodného jídla, máme také bohatou vinařskou kartu s víny z nejlepších českých i zahraničních vinic. Pokud preferujete nějaký jiný nápoj, neváhejte se zeptat našeho personálu, rádi vám doporučí něco podle vašich chuťových preferencí. Těšíme se na vaši návštěvu!

Služby a zákaznický servis

Služby a zákaznický servis - když navštívíte restauraci entree olomouc, nejenže ochutnáte lahodné jídlo, ale také budete mít k dispozici prvotřídní služby a zákaznický servis. Náš tým zkušených a vstřícných zaměstnanců se bude snažit vyjít vstříc vašim potřebám a přání, aby váš pobyt u nás byl co nejpříjemnější. Nabízíme širokou škálu služeb, které vám pomohou naplnit vaše očekávání a uspokojit chuťové buňky.

Recenze a reference

Recenze a reference pro Entree Olomouc

Pokud hledáte skvělé místo na požitkářský večer v Olomouci, restaurace Entree by mohla být tou správnou volbou. Toto moderní a eleganí místo nabízí širokou škálu chutných jídel, které jsou připravovány s láskou a z nejlepších ingrediencí.

Naše zákazníky ohromují zejména elegantní design interiéru, přátelský personál a vynikající kvalitu jídla. Pokud máte rádi moderní evropskou kuchyni, tento podnik rozhodně nemůžete minout.

Nechte se inspirovat názory našich spokojených hostů a objevte nové skvělé gastronomické zážitky v Entree!

Poděkování a závěr

Poděkování a závěr

Chtěli bychom na závěr vyjádřit velké poděkování všem našim milým hostům, kteří nás navštívili v restauraci Entree Olomouc. Bylo pro nás obrovským potěšením Vás hostit a přivítat Vás u nás.

Moc děkujeme za Vaši přízeň a opakované návštěvy, to pro nás bylo nejvíc oceněním. Rovněž jsme vděční za vaše pozitivní ohlasy a recenze, které jsou pro nás velkou inspirací a motivací.

Snažili jsme se vám poskytnout ty nejlepší gastronomické zážitky a uspokojit vaše chuťové buňky tím nejlepším, co naše kuchyně umí nabídnout. Doufáme, že jste si u nás pochutnali a odnesli si s sebou krásné vzpomínky.

Je pro nás cti být součástí olomoucké gastroscény a budeme se těšit na další setkání s Vámi u nás v restauraci Entree Olomouc.

S pozdravem,

Tým Entree Olomouc

Publikováno: 22. 05. 2023

Kategorie: gastronomie

Autor: Anežka Nováková

Tagy: entree olomouc | restaurace v olomouci