Mcdonald Zlín: Ikona rychlého občerstvení otevírá novou restauraci v centru města

Mcdonald Zlin

Historie restaurace McDonald's ve Zlíně

Historie restaurace McDonald's ve Zlíně sahá až do roku 1996, kdy byla otevřena první pobočka v tomto městě. Od té doby se stala nedílnou součástí gastronomického světa Zlína a oblíbeným místem pro rychlé občerstvení. McDonald's ve Zlíně si získal širokou zákaznickou základnu díky svému rozmanitému menu a kvalitnímu servisu. Své místo si upevnil i díky aktivní účasti na místních akcích a podpoře komunitních projektů.

Nabídka jídel a nápojů v restauraci

Nabídka jídel a nápojů v restauraci McDonald's ve Zlíně je bohatá a pestrá, aby uspokojila chuťové preference všech zákazníků. Kromě klasických hamburgerů, jako je Big Mac nebo Cheeseburger, nabízí restaurace také různé druhy sendvičů, salátů a hranolků. Pro ty, kteří preferují lehčí varianty, jsou k dispozici menu s nižším obsahem kalorií. Co se týče nápojů, mohou zákazníci vybírat z široké škály teplých i studených nápojů, jako jsou klasické coly, limonády nebo káva. McDonald's ve Zlíně také pravidelně aktualizuje svou nabídku podle sezónních trendů a preferencí zákazníků.

Otevírací doba a lokalita restaurace v Zlíně

Otevírací doba nové restaurace McDonald's ve Zlíně je od pondělí do neděle od 7:00 do 22:00, což znamená, že si můžete pochutnat na jejich lahodných pokrmech a nápojích téměř kdykoliv během dne. Restaurace se nachází v centru města Zlín na Masarykově náměstí č. 21, což je strategická lokalita s dobrou dostupností pro zákazníky jak pěšky, tak i automobilem či hromadnou dopravou. Díky svému umístění je restaurace ideálním místem pro rychlé občerstvení při nákupech nebo pro posezení s přáteli po práci.

Recenze zákazníků a hodnocení restaurace

McDonald's ve Zlíně je oblíbenou destinací pro místní obyvatele i návštěvníky města. Zákazníci oceňují rychlost obsluhy a čistotu prostředí v restauraci. Mnozí chválí široký výběr jídel a nápojů, které splňují různé chuťové preference. Kvalita surovin je pravidelně kontrolována a zaručuje čerstvé a chutné pokrmy. Výborné hodnocení zákazníků svědčí o spokojenosti s nabídkou McDonald's ve Zlíně, což potvrzuje jeho pozici jako ikony rychlého občerstvení v centru města.

Speciální akce a nabídky v McDonald's Zlín

Ve fastfoodovém řetězci McDonald's ve Zlíně se pravidelně konají speciální akce a nabídky pro své zákazníky. Mezi oblíbené patří například Happy Meal Days, během kterých si mohou děti vybrat ze speciální nabídky jídla a dostanou k němu hračku zdarma. Další zajímavou akcí je například McMenu Dny, kdy si zákazníci mohou za výhodnou cenu pořídit oblíbené menu včetně přídavku nebo nápoje. McDonald's Zlín také pravidelně přichází s sezónními nabídkami, jako jsou nové druhy sendvičů nebo limitované edice milkshakeů. Sledujte sociální sítě restaurace nebo webové stránky pro aktuální informace o nadcházejících akcích a speciálních nabídkách!

Kontaktní informace a možnost objednání jídla online

Pro kontaktování restaurace McDonald's v Zlíně nebo pro online objednávání jídel můžete využít následující informace:

Adresa: Náměstí Práce 1, 760 01 Zlín

Telefonní číslo: +420 123 456 789

Webová stránka: www.mcdonalds.cz/zlin

Pro online objednávání si můžete stáhnout mobilní aplikaci McDonald's nebo navštívit webové stránky a vybrat si z nabídky jídel a nápojů. Možnost platby je k dispozici prostřednictvím platebních karet nebo online platebních systémů. Buďte v obraze o aktuálních akcích a speciálních nabídkách prostřednictvím sociálních sítí McDonald's Zlín.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: gastronomie

Autor: Adriana Hájková

Tagy: mcdonald zlin | restaurace