Forkys Praha: Kavárna a cukrárna, která okouzlí vaše chuťové buňky!

Forkys Praha

Historie a filozofie Forkys Praha

Forkys Praha je kavárna a cukrárna s dlouholetou tradicí, která byla založena v roce 2005. Za více než 15 let své existence si získala širokou základnu věrných zákazníků díky svému jedinečnému přístupu k přípravě dezertů a nápojů. Filozofií Forkys Praha je spojit tradiční recepty s moderním designem a inovativními postupy, aby každý zákazník zažil nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Nabídka kavárny a cukrárny

Nabídka kavárny a cukrárny Forkys Praha je opravdu pestrá a lákavá. Začněme tím nejlepším - jejich dezerty jsou jedinečné a lahodné. Na výběr máte širokou škálu dortů, zákusků, makronů, cheesecakeů a dalších lahůdek. Kromě sladkostí zde můžete ochutnat i čerstvé pečivo, sendviče a saláty. Pro milovníky kvalitní kávy je tu široký výběr espresso nápojů, cappuccina či flat white. Aby byla nabídka co nejpestřejší, každý den se objevují nové sezónní speciality, které okoření váš návštěvu Forkys Praha.

Kvalita surovin a příprava dezertů

Kvalita surovin a příprava dezertů jsou pro Forkys Praha naprostou prioritou. Každý dort, zákusek či dezert je připraven s láskou a pečlivostí, používají se pouze prvotřídní suroviny. Čerstvé ovoce a bylinky jsou pečlivě vybírány od místních dodavatelů, což dodává dezertům nezapomenutelnou chuť a vůni. Šéfkuchaři mají dlouholeté zkušenosti a každý kousek je dokonale promyšlený. Díky tomu si mohou zákazníci být jisti, že každý pokrm, který ochutnají, je skvělým gastronomickým zážitkem.

Atmosféra a design prostoru

Atmosféra kavárny a cukrárny Forkys Praha je jedinečná a příjemná. Interiér je laděný do světlých tónů s moderním designem, který vytváří elegantní a relaxační prostředí pro hosty. Kromě pohodlného posezení u stolů nabízí také možnost se usadit na pohodlných sedacích soupravách nebo si vybrat místo u okna s výhledem na rušné ulice Prahy. Celkový dojem umocňuje příjemné osvětlení a vkusné dekorace, které dotvářejí atmosféru teplého a přívětivého místa pro setkání s přáteli či odpočinek po náročném dni.

Recenze zákazníků a doporučení

Recenze zákazníků pro Forkys Praha jsou nadšené a plné chvály. Mnozí zákazníci oceňují nejen vynikající chuť dezertů, ale také příjemnou atmosféru a ochotný personál. Jedna z recenzí na portálu TripAdvisor popisuje Forkys jako „oázu sladkostí v srdci Prahy“. Další zákazníci zdůrazňují čerstvost surovin a kreativitu při přípravě dezertů. Doporučení pro návštěvu Forkys Praha zní jednoznačně: nevynechejte tuto lahodnou cukrárnu a kavárnu, která potěší vaše chuťové buňky!

Akce a speciální nabídky v Forkys Praha

V kavárně a cukrárně Forkys Praha se pravidelně konají různé akce a speciální nabídky pro své zákazníky. Každý týden si můžete vychutnat tzv. "Dezertový den", kdy je na vás čeká speciální sleva na vybrané dezerty. Pro milovníky kávy je pak připravena akce "Kávový festival", během kterého si můžete vychutnat různé druhy kávy za zvýhodněné ceny. Navíc se pravidelně konají workshopy a degustace, kde se můžete dozvědět více o přípravě dezertů nebo o původu kvalitních surovin použitých ve Forkys Praha. Sledujte sociální sítě a webové stránky Forkys Praha pro aktuální informace o nadcházejících událostech!

Kontaktní informace a otevírací doba

Forkys Praha se nachází na adrese Na Poříčí 1072/23, 110 00 Nové Město, Praha. Pro rezervace stolů nebo další dotazy můžete kontaktovat kavárnu a cukrárnu prostřednictvím telefonu +420 777 888 999 nebo emailem na info@forkyspraha.cz. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 22:00. Navštivte Forkys Praha a nechte se unést jedinečnými chutěmi a atmosférou tohoto místa!

Publikováno: 26. 02. 2024

Kategorie: gastronomie

Autor: Nikola Hájová

Tagy: forkys praha | kavárna a cukrárna v praze