Kuchyně snů na dosah: 3D návrh, výroba a montáž s truhlářstvím Marek

Kuchyně jsou královstvím každé ženy. Hospodyňky v ní tráví až 80% veškerého času, když se zdržují doma. Mohlo by se zdát, že jde o dobu vynucenou za účelem přípravy pokrmů. To už ale dávno neplatí. Velkoryse řešená kuchyň je dnes jakýmsi společenským centrem domu, kde se schází celá rodina, protože se tu cítí příjemně. Jedí tu, diskutují o životě a prožívají tu ty nejdůležitější okamžiky svých životů.

​Kdo provede modernizaci?

Jak obyčejnou sektorovou kuchyň proměnit v moderní multifunkční kuchyňský prostor? Požádejte o pomoc truhlářství Marek Praha. Truhlářství Marek patří mezi mistry ve svém oboru, kteří se na návrhy, výrobu a následné zprovoznění kuchyní specializují. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oblasti výroby vám dokáží nabídnout širokou škálu řešení, která se přizpůsobí na míru vašemu interiéru.


Kuchyňské linky jsou vyráběny ze všech dostupných materiálů, jako jsou lamina, dýhy, masivy, fólie a umělé kameny. Na výrobě kuchyní se podílí i sklenáři a kameníci. Vysoké požadavky na design jsou dnes preferovány a uspokojovány stejně důkladně, jako když jde o kvalitu materiálu v rámci norem ČSN.

​Ukázkové prototypy na Žižkově

Moderní pojetí kuchyňské linky pracuje s velkorysým prostorem pro pracovní plochy, ideálně s rozdělením na místo pro přípravu masa a zeleniny. Sporák, trouba, digestoř a jiné elektrospotřebiče již bývají zabudovány do linky a vykazují tak největší možný výkon ve své energetické třídě.


Realizace kuchyní na zakázku trvá dle volby materiálů obvykle do 4 až 8 týdnů. Fachmani z truhlářství Marek jsou schopni nabídnout 3D návrh vizualizace, následnou výrobu a montáž. O nezávaznou konzultaci je možné požádat ZDE. Truhlářství Praha má navíc k dispozici ukázkové projekty kuchyní v činžovním domě na pražském Žižkově.

Publikováno: 26. 02. 2024 / Aktualizováno: 28. 02. 2024

Kategorie: kuchyně

Autor: Anežka Nováková